Macklemore feat. Kesha – Good Old Days

Macklemore ka prezantuar këngën e re në bashkëpunim me Kesha. ‘Good Old Days’ do të jetë pjesë e solo-albumit të tij të katërt, ‘Gemini’, i cili pritet të lansohet më 22 shtator. Në të janë përfshirë shumë artistë si: Lil Yachty, Skylar Gray, Eric Nally, Offset, Dan Caplen, Otieno Terry, Reignwolf, King Draino, Donna Missal, Abit,  Dave B, Travis Thompson, Xperience dhe Saint Claire.